Центру туризму учнівської молоді – 70 років

Комунальний заклад «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Запорізької обласної ради відзначив свій 70-й день народження у колі друзів, випускників, нинішніх вихованців, колективу, представників обласної влади. Урочистий захід відбувся у Запорізькій обласній філармонії.

Від голови запорізької обласної ради Григорія Самардака та депутатського корпусу облради ювілярів привітав заступник голови облради Владислав Марченко.

- Останнім часом ми бачимо «нове дихання» Центру туризму. А особисто для мене туризм – це особливе відчуття, емоції від походів залишаються з людиною на все життя.  А під  час походів формується та розвивається любов до нашої Батьківщини. Наша місія полягає в тому, щоб прищепити любов до України, щоб юні мешканці Запорізької області побачили красу нашого славетного краю, України, та пронесли цю любов крізь все життя, - відзначив заступник голови облради та наголосив на благородності місії Центру.

Владислав Марченко побажав Центру подальшого розвитку, втілювати свої ініціативи, запевнив, що обласна рада підтримуватиме заклад й надалі та вручив нагороди від запорізької обласної ради.

Під час заходу керівника центру туризму Олександра Романчука та колектив викладачів та вихованців вітали представники депутатського корпусу облради, комунальних закладів та установ обласної ради, зокрема, Запорізького обласного центру молоді, Центру «Грані», Запорізької молодіжної міської ради. Ювілей відзначили святковим концертом з туристичними піснями та фотоспогадами з туристичних маршрутів, де були запорізькі туристи.

Довідково: Сьогодні в центрі займаються 2500 юних туристів з усієї області.

Нагадаємо, напередодні, у центрі відкрили музей комунального закладу, в якому зібрано понад 600 об’єктів, які демонструють розвиток пішого туризму в Україні та регіоні.

 

Дата публікації: 
15.05.2018