Більше восьми тисяч жителів Великобілозерського району готові об’єднатися в Великобілозерську сільську територіальну громаду

Сьогодні у Великобілозерському районі відбулись збори голів сільських рад та активістів району з питань об’єднання в громаду, організатором яких виступив голова Великобілозерської районної ради Володимир Лізюра.  Учасниками зустрічі стали депутати Запорізької обласної ради Ірина Гуцуляк та Ігор Батрак, а також радник голови Запорізької обласної ради Олег Мних.

Від імені мешканців своїх сіл, голови чотирьох (з п’яти) населених пунктів висловили готовність до об’єднання в одну спроможну громаду.

Передбачається, що Великобілозерська сільська територіальна громада створюватиметься за принципом «один район – одна громада». Зважаючи на особливість Великобілозерського району, люди вбачають в укрупненні і отриманні повноважень та ресурсів додаткові можливості для розвитку своєї території.  

За словами керівника Офісу реформ Олександра Свистуна, великобілозерці розуміють переваги об’єднання і вже просили роз’яснити процедуру громадського обговорення, як чергового етапу до переформатування системи влади. 

Дата публікації: 
23.12.2015