Більше півтори сотні учасників «Призовник – 2018» змагатимуться командами

Обласний військово-спортивний конкурс для працюючої та студентської молоді «Призовник-2018» зібрав 17 команд із Запорізької області на базі військової частини А1978.

Як відзначають в Обласному центрі патріотичного виховання молоді, який проводить даний захід разом з Запорізькою обласною організацією Товариства сприяння обороні України, сьогодні країна переживає надзвичайні випробування. На їх думку, миру прагне цілий світ та Україна, тому слід чітко усвідомити, що безпека нашої Держави залежить від якості підготовки кожного, від рівня усвідомлення відповідальності за цілісність рідної землі.

Керуючий справами виконавчого апарату Запорізької обласної ради Володимир Подорожко зауважив на важливості проведення таких заходів саме в сучасних умовах життя.

- Україну в різні часи боронили герої своїх часів: скіфи, козаки, січові стрільці, армії добровольців та військовослужбовців. Україна є єдиною державою для мільйонів людей. І обов’язок кожного з нас на своєму місці роботи так, щоб наші молодь, діти, батьки відчували себе безпечно та комфортно у своїй державі. Бажаю, щоб отримані знання та навички із військової, тактичної, стройової підготовки знадобилися у мирних цілях та при навчанні, адже кожний поважаючий себе чоловік повинен знати і мати уявлення, що таке зброя, стройовий вишкіл – це дисципліна, самовдосконалення та витривалість. Зичу розуміння того, що ми маємо бути об’єднані ідеєю процвітання нашої держави задля наших дітей та батьків, нехай Бог оберігає кожну родину- сказав Володимир Подорожко.

Змагання передбачають стрільбу, спеціалізований крос, домедичну допомогу в умовах бойових дій, військово-прикладну естафету, розбирання та збирання зброї, підтягування у бронежилеті, виконання нормативів у засобах захисту, а також конкурсу стройової пісні.

 

 

Дата публікації: 
11.10.2018