Аналіз видатків обласного бюджету - 2018 допомагає знайти підстави для збільшення депутатського фонду

Робоча група з вивчення питання збільшення обсягу фінансування Програми сприяння виконанню депутатських повноважень депутатами Запорізької обласної ради на 2017-2020 роки продовжує свою роботу. 

Депутати обласної ради Олег Буряк, Роман Кузьменко, Сергій Знаменський, Світлана Абдурахманова, Ірина Максимова, Станіслав Чередніченко обговорювали з представниками департаментів облдержадміністрації питання аналізу витрат на комунальні послуги та заробітну плату. Робоча група звернула увагу на метод планування витрат, завантаженість працівників, заходи енергозбереження, які запровадили минулого року та планують зробити цього року. Крім того, обговорювались поточні питання діяльності закладів та установ обласної ради.

У підсумку, депутати окреслили питання, які розглянуть під час наступного засідання, та які потребують детальнішого аналізу для попереднього висновку.

Нагадаємо, мета робочої групи – винайти резерви для збільшення депутатського фонду  до 1,5 млн грн. на кожного депутата, завдяки чому депутати матимуть змогу надавати більше адресної допомоги своїм виборцям і покращувати інфраструктуру територій, від яких їх було обрано до обласної ради. 

Дата публікації: 
14.05.2018