Активні освітяни Запорізької області розпочали навчальний рік з обміну досвідом у неформальній атмосфері

ХХХІ обласний зліт-змагання зі спортивного пішохідного туризму серед працівників освіти, присвяченого Всесвітньому Дню туризму та 80-річчю утворення Запорізької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України, проходить з 12 по 14 вересня в Запорізькій області. Всі організаційні питання взяв на себе Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді.

До зльоту-змагань, які проходять раз на два роки, долучились 27 команд майже зі всіх куточків Запорізької області. Педагоги змагаються у двох вікових категоріях: «загальна» - вік учасників до 45 років та «ветерани» - від 46 років. Протягом двох днів учасники змагатимуться у спортивних та творчих конкурсах, підвищуватимуть рівень туристської майстерності, обмінюватимуться досвідом роботи.

Зустрівшись із освітянами, керуючий справами виконавчого апарату Запорізької обласної ради Володимир Подорожко, перш за все, привітав їх з початком навчального року.

- Вдячний вам за те, що ви віддаєте найдорожче нашим дітям: ваш час, життєвий досвід та частинку своєї душі. Бажаю вам гідної оплати праці, комфортного оточення на роботі, міцного здоров’я, веселих та насичених днів змагання. Нехай ці дні на природі вдихнуть в вас енергію на навчальний рік, - сказав Володимир Подорожко.

Команди вже розташувалися у туристичних наметах на території Національного заповідника «Хортиця». До заходу приєдналися команди Запорізької спеціалізованої школи-інтернату «Січовий колегіум» та Запорізької спеціалізованої школи-інтернату «Козацький ліцей».

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

 

Дата публікації: 
13.09.2019