Актуальні питання пенсійного законодавства запоріжців стали темою чергової «гарчої» лінії комунального call-центру

За допомоги Запорізького обласного контактного центру запоріжці мали змогу дізнатись про новації пенсійного законодавства в Україні. Під час проведення «гарячої» телефонної лінії на питання громадян відповідали фахівці центру безоплатної вторинної правової допомоги, управління Пенсійного фонду України м. Запоріжжя та адвокат.

Мешканці Запоріжжя та  Маріуполя, Більмацького, Пологівського та Василівського районів порушували питання стосовно порядку призначення пенсії, виплати тимчасової соціальної допомоги пенсіонерам, яким не вистачає стажу, порядку призначення тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату;  питання щодо оскарження рішень органів Пенсійного фонду, про перерахунок пенсійних виплат військовослужбовцям, встановлення пенсії по втраті годувальника та інші питання пенсійного законодавства.

Заявники, які телефонували на пряму лінію Контактного центру, отримали консультації фахівців Першого запорізького місцевого центру з надання  безоплатної вторинної допомоги Тетяни Мягкої, адвоката Сергія Клопкова та начальника управління пенсійного забезпечення ГУ ПФУ в Запорізькій області Тетяни  Ципцюри. Також їм були дані роз’яснення щодо шляхів вирішення персональних питань, інформацію, куди у подальшому звертатися за допомогою. 

Дата публікації: 
17.05.2018