Актуальні питання на ринку праці мешканці області поставили під час прямої лінії

В обласному контактному центрі відбулася пряма телефонна  ліня, під час якої на запитання мешканців області відповідала  директор Запорізького обласного центру зайнятості Ірина Дуднік. До керівника обласної служби зайнятості звернулися громадяни з міст Запоріжжя, Вільнянська, а також Василівського, Новомиколаївського та Михайлівського районів.Заявників турбували питання працевлаштування, постановки на облік,  допомоги у виборі майбутньої професії, перенавчання, підвищення кваліфікації, організації проведення громадських робіт та ін.

Учасника АТО з Новомиколаївського району Івана,цікавило питання можливості постановки на облік у службі зайнятості та отримання соціальних послуг.

Голова Михайло-Лукашевської сільської ради Вільнянського районуТетяна Вініченко висловила подяку очільнику обласної служби зайнятості за роботу Вільнянської районної філії. Під час телефонної розмови були обговорені питання можливості організації громадських робіт на території зазначеної сільської ради  соціальної направленості

Громадян,старше 45 років,турбували питання підвищення конкурентоспроможності на ринку праці та отримання «ваучеру» з метою оволодіння  затребуваною спеціальністю.

А батьків, діти яких навчаються у випускних класах,турбували питання вибору майбутньої професії та можливості проходження профтестування на базі центрів  зайнятості області.

Кожному заявнику надано відповідні вичерпні роз’яснення.

Довідково. Нагадуємо, всі послуги служби зайнятості безкоштовні.

Протягом січня-серпня 2018 року комплекс різноманітних послуг та матеріального забезпечення отримали 46,8 тис. безробітних, які перебували на обліку служби зайнятості.  За сприяння служби зайнятості протягом січня-серпня 2018 року 31,6 тис осіб знайшли роботу, в тому числі 15,2 тис осіб працевлаштовані до набуття статусу безробітного.

В Запорізькому обласному центрі зайнятості щоденно працює пряма телефонна  лінія за тел. 236-14-71

 

 

Дата публікації: 
14.09.2018