80-ту річницю заснування Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти відзначив з акцентом на розвиток та інновації

Ровесник Запорізької області, Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти відзначив сьогодні 80-ту річницю свого заснування. Урочистостям передувала V ювілейна міжнародна науково-практична конференція «Неперервна освіта нового сторіччя: досягнення та перспективи».

Професорсько-викладацький склад і ветеранів інституту, який є комунальним закладом облради, привітав перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков. 

- Людина ніколи не повинна зупиняти свій розвиток. Українська держава сьогодні потребує запровадження інновацій і осучаснення знань. І це завдання лягає на плечі вчителів. Тільки йдучи в ногу з часом, ми можемо розраховувати на відновлення економіки і, відповідно, підвищення рівня життя. Тож, освіта, починаючи від дошкільної і закінчуючи інформаційними технологіями, сьогодні набуває першочергового значення, - сказав Єгор Семенков і запропонував співробітникам Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти посилити науковий напрямок.

- Бо наука, глибокі дослідження – це майбутнє нашої країни, - зазначив Єгор Семенков і вручив нагороди Запорізької обласної ради.

З нагоди «круглої» дати інститут вітали представники влади, колеги і друзі закладу. В тому числі, слова привітань лунали й від доктора наук з державного управління, завідувача кафедри управління проектами та загально фахових дисциплін Університету менеджменту освіти Національної академії педагогічних наук України, Почесного громадянина Запоріжжя Євгена Карташова.

- Вчителі, педагоги, наставники, завжди пишайтесь професією, отримуйте задоволення від роботи і надихайте всю вчительську спільноту Запорізької області до розвитку і нових механізмів заохочення вчитися, пізнавати і рухати вперед Україну, - зазначив Євген Карташов. 

Справжньою прикрасою урочистостей стали виступи дитячих колективів освітніх закладів Запорізької області.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

 

 

Дата публікації: 
16.05.2019