14 грудня відбудеться Конференція на тему «Децентралізація, управління землями та розвиток громад»

14 грудня у Києві відбудеться конференція «Децентралізація, управління землями та розвиток громад». Учасники в інтерактивній формі зможуть обговорити актуальні питання зазначеної теми та поділитись досвідом з високопосадовцями та експертами.

Захід організовує Всеукраїнська асоціація сільських та селищних рад спільно з Проектом USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» (ARDS).

Організатори пропонують зупинитися на таких важливих темах, як поширення кращих практик та універсальних інноваційних рішень ефективного використання та захисту земель в умовах децентралізації, а також нових можливостей розвитку територіальних громад із залученням інвесторів.

До участі запрошені спікери з експертного та владного середовища. Так, очікуються Геннадій Зубко, Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України, Макисм Мартинюк, Перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства в України, Сюзан Косінскі, Голова Місії USAID в Україні, Сергій Кубах, експерт з управління дердавними ресурсами та інші.

Проїзд компенсується. Для учасників з віддалених регіонів передбачено проживання.

Нагадаємо, що 10 листопада цього року між Українською асоціацією районних та обласних рад та Всеукраїнською асоціацією сільських та селищних рад підписаний меморандум про співпрацю.

Більш детальна інформація – за посиланням.

Дата публікації: 
06.12.2017